LEKCJE GRY NA GITARZE

Moją misją jest zaszczepienie i rozwój pasji oraz talentów muzycznych moich uczniów, ukazanie gitary jako wyjątkowy instrument, z którego można czerpać wiele radości i satysfakcji podczas gry. Muzyka oraz gitara to moja ogromna pasja, którą uwielbiam dzielić się z ludźmi i obserwować ich dalszy rozwój w tej dziedzinie.

Zapraszam Cię na lekcje!

Jeżeli dopiero zaczynasz – pomogą Ci one w szybkim czasie nauczyć się gry na gitarze, poznać podstawy techniczne oraz same fundamenty gry. Oferta jest kierowana również dla osób, które rozpoczęły już swoją przygodę z gitarą, a chcą nauczyć się czegoś nowego, rozwinąć swoją własną technikę lub odnaleźć własny styl gry. W trakcie lekcji oferuję nie tylko wsparcie merytoryczne, ale stawiam na dużą ilość praktyki, która przekłada się bezpośrednio na szybszy czas opanowania umiejętności gry przez ucznia.

Indywidualna ścieżka nauki!

Powiedz mi czego oczekujesz i nad czym chciałbyś ze mną pracować. Każda osoba jest wyjątkowa i każdego z moich uczniów traktuję w pełni indywidualnie. To Ty decydujesz, czy chciałbyś zagrać świetny gitarowy akompaniament do swoich ulubionych piosenek, ciekawie zaaranżowany utwór solo czy też popracować nad rytmem lub konkretną techniką którą warto jeszcze poprawić.
Jeśli jeszcze nie jesteś pewien od czego tak naprawdę zacząć i po prostu chcesz nauczyć się grać, bardzo chętnie stworzę taki plan nauki, jaki będzie dla Ciebie najlepszy.

Wybierz wyjątkowy kierunek: FINGERSTYLE!

Moją szczególną pasją i techniką gry na gitarze w jakiej się specjalizuję jest fingerstyle. W Polsce coraz bardziej popularny styl, który przywędrował do nas z USA. Polega on na imitacji gry całego zespołu, czyli wykonywania partii gitary rytmicznej, basowej, melodii oraz perkusji w jednym momencie. Jest to bardzo efektowne i widowiskowe. Rzeczywiście brzmi jak coś bardzo trudnego, ale podstawy są możliwe do opanowania w bardzo krótkim czasie. Granie w ten sposób oraz dzielenie się tym sprawia mi mnóstwo radości! Jeśli chcesz usłyszeć, jak to brzmi zapraszam Cię na mój kanał YouTube, a jak to się robi pokażę Ci już na pierwszej lekcji!

“Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”

~Johann Wolfgang von Goethe

Współpraca z aplikacją Yousician!

Technologia oferuje coraz to nowsze rozwiązania, które ułatwiają nam wiele czynności. Bardzo często wykorzystywana jest ona również w edukacji. Aplikacja Yousician okazała się dla mnie świetną formą pomocy w nauczaniu gry na gitarze.
Dobra zabawa, a przy tym rozwój umiejętności gry i osiąganie jak najlepszych wyników! Program rejestruje naszą grę i na bieżąco sprawdza czy równo i poprawnie zagraliśmy poszczególne dźwięki. Praca z Yousician okazuje się być szczególnie efektywna wśród najmłodszych uczniów, zafascynowanych w swoim wieku różnymi formami gier i zabaw. Daje nam to doskonałe połączenie edukacji i rozrywki.
Jako nauczyciel udostępniam uczniom ćwiczenia i aranżacje dostępne jedynie dla nich. Dzięki temu w pełni mogę wykorzystać potencjał oprogramowania, nadal bazując na własnym planie nauczania i autorskich opracowaniach.

Aplikacja jest dostępna za darmo do pobrania na systemy Windows, Mac oraz urządzenia mobilne Android, iOS.

Zakres oferty:

 • Nauka gry na gitarze klasycznej/akustycznej/fingerstyle
 • Nauka gry na różnych poziomach zaawansowania od nowicjusza po zaawansowaną grę
 • Nauka czytania nut/tabulatur
 • Praca z kształceniem słuchu i poprawną rytmiką
 • Autorskie materiały lekcyjne, kompozycje i aranżacje na różnych poziomach trudności
 • Karta lekcyjna monitorująca postępy
 • Współpraca z aplikacją Yousician

Korzyści:

 • Nauczysz się podstawowych jak i zaawansowanych zasad oraz umiejętności gry na gitarze akustycznej lub klasycznej
 • Nauczysz się poprawnie czytać nuty oraz tabulatury gitarowe
 • Otrzymasz umiejętności, które pozwolą Ci swobodnie czytać, opracowywać i wykonywać kolejne utwory
 • Poznasz najbardziej skuteczne i efektywne techniki nauki utworów
 • Dowiesz się jak skutecznie pracować nad tempem oraz rytmem podczas nauki utworu
 • Będziesz pracować tylko i wyłącznie na takich utworach oraz ćwiczeniach, które nie będą dla Ciebie uciążliwe, ale szybko przyniosą efekty
 • Otrzymujesz specjalnie przygotowany plan nauki dostosowany do Twoich predyspozycji oraz oczekiwań
 • Rozwiniesz swoje pasje oraz talenty muzyczne

Lekcje w Krakowie

Zajęcia odbywają się w sali przy ul. Ks Biskupa Władysława Bandurskiego 66/1

Lekcje Online

Nie mieszkasz w Krakowie lub okolicach?
Skorzystaj z zajęć online przez komunikator Skype

Cennik:

Lekcja w Krakowie: 60 PLN

Lekcja Online: 50 PLN

Lekcja trwa 45 minut

Zapisz się!

Error: Contact form not found.

Wyślij do mnie wiadomość, a ja odpowiem jak najszybciej będę mógł 🙂

Lokalizacja

© Piotr Szumlas 2019

Wyślij wiadomość

Zapraszam do kontaktu! Odpowiem najszybciej jak tylko będę mógł :)

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?